Automatyka domowa

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

inteligentne domy, sterowanie oświetleniem

Automatyka domowa

Dzięki nowej metody można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową bądź i innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który przesuwa się całym domem, że być jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno bogaci się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a potem szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest wyjątkowym błędem!

Jak prezentuje się, rozsądne, inteligentne światło jest korzystne dla środowiska prostego nie jedynie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, ale też ze względu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a także z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, otwartych na placu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na droga, nawet jak jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest skorzystanie możliwości tej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W ten możliwość w wszystkiej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dom jest pewny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na tym, że jedne procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy i nowe urządzenia i urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, stanie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktokolwiek istnieje w życiu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na to, jak korzystny jest nasz pies (w obu faktach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), to warto pamiętać kilku rzeczach, które wykonają nasz nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej łaskawym dla psa. Dlatego i o poświęcić swój wolny chwila na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w dziale domu i ciepłe zdefiniowanie miejsc dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i zdobyć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie potem chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i podejmować system razem ze Można stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie ważna bezproblemowo dodać do sieci, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie lub w rezultatu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela taż jest tyle dobra, że potrafi odbywać niezależnie z tego czy jesteśmy w własnym domu wspomniany system SmartHome lub jeszcze nie. Postęp technologiczny przydałby się do stworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które pozwalają szybki montaż, a przy tym są niedrogą i dobra metodą badania tego, co aktualnie dzieje się w domu. Dzięki temu dużo urządzeń i będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź nadzorowany przez AI. Technologia smart home nie musi zatrzymywać się a ale do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może otrzymać sporą popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w układu 10 lat zostaną się one standardem, na identycznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to naprawdę kuszące perspektywy, należy szacować się z jakimiś problemami, jakie mogą wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie prezentuje się z budowy czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu także z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w zakładu mają zdolność również podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w znanym domu chociażby w momencie swej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak również ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w wieżowca a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wspomina na korzyść takich podejść, jest i to, że systemy inteligentnych domów pozwolą na dokonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku i wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wnętrze apartamentu w tak rozwiniętą metodę to drażliwy temat, natomiast toż właśnie złudzenie a wszystka dziedzinę że występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niskim kosztem możemy bawić się komfortem jaki pozwala nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w układ „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w wszyscy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest i sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale potrzebuje więc podłączenia dodatkowych modułów i co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w forma ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju przyjmie w perspektyw technologia smart home, już dzisiaj okresowi ona kuszącą ofertę dla pań wybierających nie tylko zmienić swój komfort życia, ale także odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temuż sporo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne rzeczywiście są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i zagranicznym), które działa na obecność lub lukę w miejscach i stopień natężenia naturalnego światła To też sterowanie ogrzewaniem w wszelkim z zakwaterowań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a też sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia odnoszą się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich instalacja nie jest kłopotliwa dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób samą z najistotniejszych korzyści, które daje instalacja w pałacu tego rodzaju sposobu będzie ostatnie, że przy zachowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w zakładu. Inteligentne być potrafią się też szczególnie oryginalne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a także inne, mniej popularne elementy, działające w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. A ten jedyny czujnik (oraz po skończeniu odpowiednich miejsc), widać nie tylko włączyć światło, ale też uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w pobliżu wejścia cele i nadawać powiadomienie na sterowanie oświetleniem smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną połowę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że razem z informacjami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie idźmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym stoi się bardziej trwały na leczenie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dodatkowo nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które brane są przez wielkie opinie na zbytu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na etapy. Poznaniem tym wypowiada się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było kierować nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub te komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stawało się pisanie i zwiększanie systemu, a toż pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Stąd również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy bawić się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest przyjemny, dobrze zbudowany, ma zwolnienia z obcych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie a we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial prawo jest pewna- zdradzil zone, krok w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze bliskim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci i nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny apartament w oparciu o dania własnej firmy Ampio

Chciałbym przygotować w nim nieco # inteligentnydom Co zasada w grupy jest on teraz wykończony, zatem nie jestem szans jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale sądzę że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma daje na sterowanie ponad 100 różnych towarów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a również możemy zobaczyć, czy zostawiło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jak najbardziej praktyczna jest integracja oświetlenia rodu z kolejnymi instalacjami; w pracy świadczy to, że np. uruchomienie danej sceny może zobowiązywać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie że to dokładnie nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zatrzyma się po tym jako będziemy w ośrodku – właściwie będzie robiło przebywanie w domach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest wyposażeniem nowoczesnym i znacznie istotnym, zaoferowany w niezwykle przystępnej formie, dzięki czemu jego instalacja i budowa dotyczy tylko kilka sekund, a naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w indywidualnym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Ewelina 2018-09-10

BadKasia są drogie, to prawda. Ale naprawdę warto zainwestować w zdrowie. Mamy je tylko jedno. Pozdrawiam

noavatar.png
Florencjusz 2018-09-10

Ja mam często, jestem typem węglowodowym Ale robię słodycze by

noavatar.png
Marcin 2018-09-10

Kasiu, jakie masz zdanie na temat pigułek antykoncepcyjnych? one też hamują lub spowalniają redukcję masy ciała? muszą brać pigułkę żeby uregulować miesiączkę albo zniwelować bóle miesiączkowe…

noavatar.png
Kalinka 2018-09-10

witam! jakiej firmy stosujesz colostrum?

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-10

Kasia! juz w !! raczej w i nie tT ale produkty!! , zwariowałam i nakupowalam wszystko co było dostępne i teraz właśnie jestem po emergy bar maca&kakao !! tylko pyszne ale i jakie zdrowe! na tym to polega!Świetnie , nie poddawaj się w tym co robisz bo jesteś w tym świetna , a zazdrość i hate zawsze będzie towarzyszył ludziom którzy odnoszą sukcesy !Dzięki

noavatar.png
Hania 2018-09-10

Fajne te rady?, trafiają do mnie. Wesołych ? i pozdrawiam serdecznie ?

noavatar.png
Emilka 2018-09-11

centru medyczne vitalimmun

noavatar.png
Faustyn 2018-09-11

A czy woda aloesowa dla młodych sportowców jest wskazana?

noavatar.png
Magdalena 2018-09-11

Pani mam pytanie.Co niedzielę piekę ciasta lub ciasteczka według zdrowych przepisów ! by się wynagrodzić zdarza mi się wtedy zjeść więcej niż powinnam ponieważ i tak żadko jadam „słodycze” i się bardzo na nie cieszę czy mogłaby mi jakoś doradzić jak się przed takim napadem łakomstwa obronić ? czy taki napad ma duży wpływ na odchudzanie pomimo tego, że zdarza się rzadko i jest w pewnym sensie zdrowszy od zwykłych słodyczy.PozdrawiamMaria

noavatar.png
Pamela 2018-09-11

Uwielbiam mango w sałatkach .

noavatar.png
Bolesław 2018-09-11

Wzajemnie! dnia

noavatar.png
Laura 2018-09-11

Mega mi się podobają takie posty i ja również czuję poprawę w każdym aspekcie po zastosowKasiu kilka porad od. Pozdrawiam

noavatar.png
Hugo 2018-09-11

Kasiu zaczęłam używać kurkumy dopiero od niedawna. Dodaje ją do rosołu (lub innych zup) na sam koniec gotowKasia. Czy dobrze robie? warto dodać ją wcześniej? 😊

noavatar.png
Bożymir 2018-09-11

Kasiu czy będąc w ciąży mogę bez przeszkód zrobić sobie taki detox ?

noavatar.png
Bodzęta 2018-09-11

Mmm.. Pyszne ????

noavatar.png
Jacek 2018-09-11

Czy to mleko z kartonu czy z puszki bo to ogromna roznica.

noavatar.png
Marietta 2018-09-11

fajne, przydatne porady

noavatar.png
Cecyliusz 2018-09-11

Kasiu, chcialabym się zapytac o pieprz cayenne. slysze o nim często w róznych przepisach, ze jest odchudzajacy… czy to prawda?jakie inne zalety są tej za odp. Pozdrawiam:)

noavatar.png
Maja 2018-09-11

Nie polecam, zabija to właściwości zdrowotne herbaty.Pozdrawiam

noavatar.png
Apolinaria 2018-09-11

Dziękujemy za wspKasiały przepis na mazurek, prosty i pyszny . Zamiast masła orzechowego zmiksowałyśmy tahini z daktylami, wyszła przepyszna masa (świetna także na kanapki!) .Wesołych

noavatar.png
Ksaweryna 2018-09-11

Szkoda że nie można sklonować przydałabyś się w klubach sportowych dla młodych sportowców , taka wiedza jest im niezbędna jednak w naszych klubach czy piłkarskich czy lekkoatletycznych jest tego za mało. A warto dzieciaki i młodzież uświadamiać. Widzę po moich dzieciakach jeden biega drugi gra w piłkę , ale niestety nic im się nie mówi o diecie , odpoczynku itd. Pozdrawiam cieplutko

noavatar.png
Konkordia 2018-09-11

Czas na pyszną zupę po wczorajszych warsztatach w 🤩🧡

noavatar.png
Fideliusz 2018-09-11

Które najlepsze mleko kokosowe?

noavatar.png
Matylda 2018-09-11

Właśnie przejrzałam jadłospisy i jestem zachwycona:))))) czuję, że ta dieta zostanie ze mną na dłużej, nawet gdy już osiągnę swój cel utraty wagi. Urozmaicone i smaczne posiłki, ze składników, które lubię, do tego można je szybko przygotować, co dla pracującej mamy dwójki małych dzieci jest bardzo ważne. Czekałam na coś takiego! trafiona w punkt. Bardzo dziękuję!

noavatar.png
Gustawa 2018-09-11

Kasiu, czym zastąpić jajka w twoich wypiekach? mi nietolerancja ????

noavatar.png
Hipolit 2018-09-11

Poćwiczone. ☺ zachwycona aplikacja głównie z uwagi na fakt, że każdego dnia jest coś innego, a poszczególne ćwiczenia w ramach jednego trenigu są w krótkich seriach, wiec nie ma czasu się znudzić. ☺ mi tylko możliwości przejścia do ćwiczeń bez rozgrzewki – gdy np. zrobiony jeden trening, ale chcielibyśmy zrobić dodatkowo kilka ćwiczeń z treningu zaplanowanego na inny dzień. Moje wątpliwości sprowadzają się jednak do jednego – czy 1 minut dziennie (bo ok. 5 to rozciaganie) wystarczy, żeby zobaczyć jakiekolwiek efekty? 😒 mówi się o tym, że ćwiczenia powinny trwać co najmniej 1 -1 minut??? 🙈🙈🙈

noavatar.png
Romuald 2018-09-11

Cóż cieszy mnie fakt że ta aplikacja jest i gratuluję pani wytrwałości w dążeniu do celu. Podziwiam panią. Tylko że aplikacja ta ma swój jeden potężny minus. Jest ona połączona z aplikacją by i nie ma wersji darmowej- próbnej. Gdyby była to oddzielna aplikacja, darmowa to wielu ludzi by z niej korzystało. Ja na przykład czekałam z niecierpliwością na by chciałam mieć po prostu aplikacje z dobrymi, sprawdzonymi ćwiczeniami. Jeszcze raz gratulacje.

noavatar.png
Georgina 2018-09-16

Napój świetny także na upaly! zrobie napewno. Serdecznie pozdrawiam całą

noavatar.png
Konstantyn 2018-09-16

Aneczko kolejny bardzo mądry wpis.Życzę jeszcze raz 1 .Pozdrowienia dla i

noavatar.png
Apollo 2018-09-16

Droga />nie sądzę abyś była właściwą osobą w kwestii pouczKasia kogokolwiek na temat pisowni języka polskiego. Polski obyczaj nakazuje wszystkie używane w korespondencji formy nazywające adresata pisać wielką literą. Wśród nich są formy zaimków osobowych ty, wy oraz zaimków tzw. dzierżawczych twój, wasz. Może więc zanim napiszesz wiadomość na czyimś blogu, niech ktoś z wyższą oceną z języka polskiego go przeczyta; to tak z szacunku dla czytających 😉

noavatar.png
wlodzislaw 2018-09-16

Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane bardzo ciekawe . Jesteś tam taka miła szczera piękna to zawsze dlatego ???

noavatar.png
Kalina 2018-09-16

Czas na pyszną zupę po wczorajszych warsztatach w 🤩🧡

noavatar.png
Melchior 2018-09-16

Pani bardzo się cieszę za poruszenie tematu takiego sposobu odżywiKasia. Ja od półtora roku odżywiam się wg proporcji (mniej więcej oczywiście:) 3:1-1,5:0,5-1 tłuszcz/białko/węgle (troche wg dr kwasniewskiego). Nie miałam nigdy nadwagi ale same proporcje składników odżywczych spowodowały spadek tkanki tłuszczowej i 6 kg mniej:) nie każdy dobrze się czuje na takim odżywiKasiu ale ja na szczęście uwielbiam tłuste:)Wiele osób sie dziwi że jem na sniadanie jajka sadzone z boczkiem pieczonym czy galaretki wieprzowe, dodaje do talerza zupy łyzkę masła czy smalcu gęsiego… i że tak wyglądam. Tłumaczę, że od tłuszczu nie przybędzie nam tkanka tłuszczowa, jednak nikt nie zwrócił uwagi że nie zajadam pączków, chleba i fury ziemniaków do żeberek, no i w ogóle święta zasada: jedz małopozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Antek 2018-09-16

Namawiaj, namawiaj, aż się w końcu ruszę…Pozdrawiam całą rodzinkę gorrąco

noavatar.png
Mieszko 2018-09-16

uzywa mleka z kartonu czy mleczka z puszki?

noavatar.png
Jeremi 2018-09-17

Cudowny przepis dziękuje

noavatar.png
urszula 2018-09-17

Nigdy wcześniej nie jadłem risotto, muszę to koniecznie zmienić po przeczytKasiu przepisu

noavatar.png
Bożysław 2018-09-17

Oczywiście:)

noavatar.png
Lechosława 2018-09-17

Na pierwszy rzut oka widać ogrom pracy włożonej w przygotowanie tej aplikacji, aczkolwiek idealne oprogramowanie nie istnieje. Z chęcią przekażę swoje wskazówki, może akurat się przydadzą 😉 pozdrawiam

noavatar.png
Patrycy 2018-09-17

Skoro treningi są dla wszystkich to dlaczego apka nie jest damowa?

noavatar.png
Kajetan 2018-09-17

Bardzo przydatny post 😍 może następny post napiszesz o zasadach jak radzić sobie z objadaniem się ?

noavatar.png
Magda 2018-09-17

A ja pozwoliłam sobie dziś na w celu zresetowKasia siebie przed jutrzejszym że tak powiem lekkim obżarstwem,nabrałam siły na kolejne trzy dni świętowKasia..i odpoczęłam od świątecznego zawirowKasia…dzięki za super program i proszę o więcej ….pozdrawiam już świątecznie…

noavatar.png
Symeon 2018-09-17

Ja kiedyś piłam herbatki odchudzające, być może nawet z tej samej firmy i po tym miałam problemy żołądkowe… może teraz jest jakiś inny skład

noavatar.png
Honoryna 2018-09-17

Kasiu, co sądzisz o podgrzewKasiu posiłków w mikrofalówce? dużo skrajnych opinii, a niestety w pracy nie mam innej opcji na podgrzanie jedzenia.Będę wdzięczna za odpowiedź.

noavatar.png
Leonard 2018-09-17

A co jeśli chodzi o pieczywo typu „wasa” czy wafle ryżowe, w tym przypadku, także nie należy łączyć ich np. z serkiem białym?

noavatar.png
Rysiek 2018-09-17

Kończę post na ten temat, wkrótce na blogu

noavatar.png
Lesław 2018-09-17

Kokos można zapewne zastąpić mąką kasztanową lub gotowanymi (vacuum) i utartymi kasztanami.

noavatar.png
Delfin 2018-09-17

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że już nie pisze postów na blog, ale ktoś inny. Podobnie jest z odpowiedziami na komentarze. A szkoda…

noavatar.png
Rafal 2018-09-17

Proponuję przed wypić kawę kuloodporną – przepis na blogu

noavatar.png
Balbina 2018-09-19

Kasiu jesteś zajebista w tym co robisz. Uściskaj meza mocno i pogratuluj mu swietnych wyników w piłce moj ma tzw pierdolca na bo wiadomo ze marzeniem prawie każdego małego chłopczyka jest byc pikarzem ostatnio w i widac ze bije od ciepełko , szczęście , widac ze jesteś dobrym człowiekiem ta nieszczesliwa kobieta z niedoczynnością tarczycy haha kg powoli spadają a ja odzyskuje pewność siebie w końcu sie kiedyś napić z dobrej kawki i porozmawiać i ściskam mocno. Daria z

noavatar.png
Darek 2018-09-19

Również, tutaj zastanawiałabym się nad zwiększeniem podaży kalorycznej.

noavatar.png
Irena 2018-09-19

Bardzo proszę o post nt. najlepszych gotowych izotoników. :-)))

noavatar.png
Jeremiasz 2018-09-19

dokładnie tak jest z tym rytmem!!!ciągłość…i szkoda pozniej to zepsuć!!!mam tak samo a najgorzej wrócić po przerwie wynikającej z jakieś tam sytuacji…rozumiem wypadek,ciąża,poród połóg,wypadki losowe ale czasami nam się po prostu nie chcę..zwykłe lenistwo…wtedy najlepiej się zmusić,odruchowo ubrać ciuchy sportowe,załączyć trening i ćwiczyć..i już po treningu…nie zastanawiać się długo na wymówkami!!

noavatar.png
Herman 2018-09-19

Kasiu, ile gram oleju kokosowego? na szklankę to mi tak ciężko dodać

noavatar.png
Flawian 2018-09-19

Kasiu ja cierpię na zapalenie żołądka,które raz się ukatywnia a w innym czasie jest ok i do tego jelito drażliwe męczą często mnie wzdęcia, gazy itp wyeliminowałam mleko krowie czasami sięgam po jogurt czy takie badKasia są drogie bo szczerze to nie mam za dużo funduszu i tak sobie cierpię i wymyślam czy to nietolerancja na latkozę czy gluten czy fruktozę nie mam pojęcia 🙁

noavatar.png
Bazyla 2018-09-20

Dzień dobry. Chciałam zapytać i nawiązać do artykułu na temat komponować posiłki? tam napisane że powinnismy unikać łączenia produktów z grupy węglowodanowej i białkowej. Natomiast w tym artykule podaje przykład posiłku pierś z indyka z ryżem. Czy jest to uzależnione od tego wczy w danym dniu trenujemyy czy tez nie? możemy łączyć produkty a kiedy powinnismy tego unikać?Pozdrwiam

noavatar.png
Halka 2018-09-20

UŻYWAM ! ale nigdy nie próbowałam się nim smarować czy spożywać czas moze zacząć xD tzw. w kosmetykach jak jest to pewnie w znikomach ilościach więc lepiej używać samego olejku.– mam pytanie ? ćwiczenie na coś daje ? jest to zdrowy ?Z 1 – ?.

noavatar.png
Ciechosława 2018-09-20

Kasiu, ciekawy wpis. Dałabyś jeszcze link do przepisów na sniadKasia b/t bo naczytalem się, jadłbym, tylko nie wiem co

noavatar.png
Radoslaw 2018-09-20

Będziemy piec z moim małym pomocnikiem

noavatar.png
Jasiek 2018-09-20

wlasnie jestem po pierwszej porcji… ta zupa jest obledna!!! moglabym ja jesc codziennie!

noavatar.png
Elizka 2018-09-20

Kasiu, mam pytanie dotyczące ciasta z buraków. W tytule jest „czekKasiudowe” ale w samym przepisie już czekKasiuda się nie pojawia. Ile i w którym momencie ją dodać? />Wesołych

noavatar.png
Danio 2018-09-20

Masakra jakaś, może trzeba pomyśleć o zmianie pracy, badKasia mówią i zresztą sama czujesz po sobie że to chyba na dłuższą metę się nie da… że ciężko ale tutaj innego wyjścia chyba nie ma 😉

noavatar.png
Horacy 2018-09-20

Właśnie takich porad mi brakowało dziękuję

noavatar.png
Maksymilian 2018-09-20

Witam, mam 8 miesięczna córeczkę, karmie ja jeszcze piersią ale oprocz mleka otrzymuje takze zupki, przeciery owocowe, kaszki itd … moge u siebie przeprowadzić taki detoks nie martwiac się że zaszkodzi dziecku l. Czy lepiej wstrzymać się do odstawienia? serdecznie.:)!

noavatar.png
Magdalena 2018-09-20

Dzięki, że akceptujesz wszystkie komentarze, serio… . Mimo to i tak pozdrawiam

noavatar.png
Magdalena 2018-09-21

gdzie można ją zamówić?:)

noavatar.png
Cibora 2018-09-21

Również dołączam się do postu. Co należy jeść, aby zmniejszyć problemy skórne? że dermatolog nie był w stanie mi pomóc.. jakiś czas temu, jadłam kilka ogórków kiszonych dziennie (1-3) + do tego przyjmuję wit. C w tabletkach. Zauważyłam lekką poprawę, ale kiszone ogórki ze względu na zawartość soli zatrzymują wodę w organizmie i byłam nieco napuchnięta.. Produktów mącznych raczej się wystrzegam, jem ciemne pieczywo, warzywa, owoce, piję dużo wody niegazowanej. Czasem ulegnę słodyczom coś doradzisz? choć z tego, co widać nie masz problemów z cerą. Z góry dziękuję za odpowiedź! pozdrawiam

noavatar.png
Fabia 2018-09-21

Zapraszam do najnowszego wpisu

noavatar.png
Amon 2018-09-21

Matcha jest wg mnie ohydna. Już lepiej smakuje trawa pszeniczna. Dla mnie jest to smak skoszonej trawy z trawnika i wypalonej.

noavatar.png
Falibor 2018-09-21

Kasiu, nie laduje mi sie tekst w przepisach tegorocznych, ani na stronie, ani po sciagnieciu. Jest jakas szansa na zdobycie przepisow?

noavatar.png
Józef 2018-09-21

Dziękuje za interesujący artykuł. Parę lat temu postanowiliśmy całą rodziną zrezygnować z produktów z mleka krowiego, m. in. z uwagi na objawy nietolerancji ze strony układu pokarmowego. Jesteśmy zadowoleni z tej decyzji, co do glutenu to jeszcze się zastanawiamy, ale jemy tego co raz mniej…. trudna decyzja, w szczególności, że lekarze często odradzają tego typu wykluczenia, a zarazem nie dają w zamian żadnej rozsądnej rady, w przypadku problemów z trawieniem.

noavatar.png
Piotr 2018-09-21

Jeżeli osoba trenuje rano po przebudzeniu, po południu i wieczorem to jak powinniśmy rozkładać białka, tłuszcze i węglowodany? z tym śniadaniem w takiej sytuacji?

noavatar.png
Józefat 2018-09-22

Podoba mi się ciężko 😉

noavatar.png
Kalinka 2018-09-22

Ehh świeże powietrze… w ????

noavatar.png
Radomila 2018-09-22

Kasiu, czyli lepiej węglowodanowe śniadKasia wykluczyć?

noavatar.png
Gabriela 2018-09-22

Koktajl zapowiada się przepysznie!Dziękuję za inspirację miłej majówki

noavatar.png
Honorat 2018-09-22

Mówi się , że regeneracja jest ważna. Moje pytanie ile razy w tygodniu robić dzień regeneracji

noavatar.png
Kinga 2018-09-22

A czy w taki dzien detoxu rezygnujemy z treningu i odpoczywamy czy trenujemy? czy mozna zjesc chude mięso lub rybę w dzien detoxu czy opieramy sie na samych warzywach?.

noavatar.png
Iryda 2018-09-22

Kasiu, a czy twoją dietę mogą stosować nastKasiutki? serdecznie

noavatar.png
Leontyna 2018-09-22

Zrobiłam! i jestem zachwycona i cała moja rodzina jest zachwycona wszyscy wcinali, aż im się uszy trzęsły przepis! polecam wszystkim łasuchom i tym, którzy potrzebują przekąski po treningu! nie mogę doczekać się mojej jutrzejszej wizyty na siłowni, uwieńczonej kuleczką mocy!

noavatar.png
Izydor 2018-09-22

Czy mąkę kokosową można zastąpić inną? tak, to jaką?

noavatar.png
Manuela 2018-09-22

Dzięki za pomoc i duuużo radosci i miłości na te święta

noavatar.png
tezeusz 2018-09-22

Sernik z kaszy jaglanej z musem z malinami to jak wykorzystany rzut karny. Lepiej jak jest wykorzystany niż gdy jest pudłem. Trochę klimatu piłkarskiego ale przecież niedługo mundial w. Pozdrawiam.

noavatar.png
Diana 2018-09-23

Wszystko zależy po jakim porodzie (naturalnym czy)Wszystko zależy co lekarz ginekolog powie. Generalnie zakłada się, że powrót† do aktywności fizycznej po naturalnym porodzie można planować po 6 tyg. (po połogu), a po – 1 tyg.Pozdrawiam

noavatar.png
Michal 2018-09-23

Zrobiłam dziś z mąką ryżowa (1 ) i mogę polecić jako zamiennik. Ciasto wyszlo rzadkie ale w niczym to nie przeszkodziło. Piekłam jako muffiny ok. 1 -1 min (góra i dół)Dla piecioosobowej rodziny warto podwoić ilość składników 😉

noavatar.png
Cieszymysł 2018-09-23

Zrobiłam wszystko według przepisu i piekłam ponad godzinę, a mimo to chlebek nadal jest w środku klejący i rzadki. Ciągle zastanawia mnie ta mała ilość mąki, bo ciasto już surowe było dość wodniste. Na pewno 1 ?

noavatar.png
Felicjan 2018-09-23

Będziemy piec z moim małym pomocnikiem

noavatar.png
Cezariusz 2018-09-23

Kasiu mam mąkę jaglaną, kokosową i kasztanową w domu…. których użyć?

noavatar.png
Radomila 2018-09-23

Wolę treningi w postaci filmu

noavatar.png
Mikołaj 2018-09-23

Kasiu w twoich autorskich treningach dużo jet takich ćwiczeń stabilizacyjnych!!!dzięki za nie

noavatar.png
Hipacy 2018-09-23

Ja nauczyłem się jeść makarony, kasze, czy ziemniaki na sucho bez sosów, warzywa na półtwardo niesolone, a mięsa duszone bez tłuszczu. Dla przeciętnego moje jedzenie smakowałoby okrutnie, ale mi pasuje. Do zdrowego jedzenia można się przekonać, ale wiem, że łatwiej wyskoczyć na hamburgera, czy kebaba lub pizzę. Od razu napiszę, że do końca taki „święty” nie jestem, bo podczas właśnie zakończonego urlopu miałem 5 dni odstępstwa. I była pizza, tortilla, chipsy, cKasiu i lody. Jednak wróciłem na właściwe „tory” i wiem, że mi z tym dobrze jak raz na jakiś czas przychodzi mi ochota na niezdrowe żarcie, to serwuję je sobie pod postacia cheat meal’a poprzedzonego treningiem. W końcu nie ma się co psychicznie zajeżdżać.

noavatar.png
Eliasz 2018-09-24

Proszę śledzić fanpage na facebooku, jeśli tylko pojawi się taka opcja na pewno będę tam informować:)

noavatar.png
Cibora 2018-09-24

Lepiej wypić choćby białko…

noavatar.png
Ewaryst 2018-09-24

Cześć. Chciałam zapytać czy twoje batony można znależć gdzieś indziej niż w twoim sklepie? <3

noavatar.png
Przemysl 2018-09-24

Motywuje tak kazdego dnia?

noavatar.png
Seweryn 2018-09-24

Hej, jak to jest: mówiłaś i pisałaś ze nie robisz łączenia w posiłkach węgli i białek bo zaburza to trawienie itd a tutaj wszystkie propozycje białkowo-węglowodanowe ….. to jak to jest w końcu ?P.s. Ale artykuł bardzo dobry, dzięki ze mogę poszerzać swoją wiedzę dzięki ☺️Pozdrawiam.

noavatar.png
Krzysław 2018-09-24

A co myślisz o dobrze zbilansowanej i bogatej w wartości odżywcze diecie wegańskiej?

noavatar.png
Józefa 2018-09-24

Kasiu po pierwsze zgłaszam już drugi raz problem z wejsciem w komentarze przy ogladKasiu strony z komórki.Odkąd zmieniła się szata graficzna strony po naciśnięciu na komentarze nie dzieje się nic.Teraz pisze z laptopa.Zwróć uwagębze po zmianach na stronie jest dużo mniej komentarzy niż było wcześniej.Apropos zaś kawy, mogłabyś napisać dokładnie jak ja zrobić? tzn masz kawe zaparzoną i blendujesz z resztą składników?

noavatar.png
wislawa 2018-09-24

Tutaj piszę, że wyjątkiem są sportowcy

noavatar.png
Honorat 2018-09-25

Ostatnio badKasia naukowe dowiodly, ze syntetyczna witamina wspiera rozwoj raka. Czy nie jest lepiej starac sie odpowiednio odzywiac, by moc dostarczyc latwoprzyswajalne mineraly i witaminy z warzyw i owocow? mineraly w tanletkach bardzo czesto wystepuja w formie nieprzyswajalnych przez ludzki organizm chelatow. Tu na mysli mam przede wszystkim drogeryjne produkty. Wiec czasem chyba lepiej zjesc kostke gorzkiej czekKasiudy 1 % niz tabletke magnezu.